מפגש ספורטיבי אשכול נגב מערבי בנתיבות

שתף מאמר

יותר מ 450 ילדים מנתיבות והסביבה התחרו בטורניר פסח ידידותי על כר הדשא המוריק של הספורטק בנתיבות. הטורניר שאורגן על ידי מחלקת הספורט העירונית ובשיתוף הרשויות באשכול נגב מערבי (תתחילו להתרגל לשם), ותחת המטרייה של מחוז דרום במשרד התרבות והספורט, היה מוצלח ביותר למרות התחזית הגשומה והגשמים שירדו. הילדים אצו רצו על המגרש בין הטיפות והוציאו הרבה אנרגיה, אבל שמרו על רוח ספורטיבית והוגנות. חבריהם על היציע לא נגררו ושמרו גם על האווירה, שגרמה לכולם לסיים את הטורניר מחויכים וגאים בעצמם. דניאל ארץ קדושה המפקח המחוזי, שיזם ותמך, שיבח את משתתפי הטורניר וקרא לכולם לנצל את מתקני הספורט המדהימים שיש בעיר. גם חיים כהן רכז פרחי ספורט באשכול נגב מערבי, הודה על האירוח החם והמרשים.

הטורניר שהתקיים ביוזמת אשכול נגב מערבי, ונועד להפגיש אלו עם אלו את הרשויות שבאשכול, נערך ביום ראשון 2.4.17, בהשתתפות הרשויות נתיבות, שדרות, אופקים, מרחבים, בני שמעון, רהט, שדות נגב. הילדים וההורים שמחו מאוד על היוזמה וביקשו מהמארגנים לקיים מפגשים דומים גם בעתיד. בסיום התחרויות הוענקו מדליות למשתתפים וגביעים לרשויות.

את מפגש השכנים ארגן כמובן אבי לוגסי מנהל מחלקת הספורט בעירייה, שהודה בדבריו לעמיתיו מנהלי מחלקות הספורט, לראש העירייה מר יחיאל זוהר על תמיכתו ביוזמה המעניינת, לחן דהן מנהל רשת המרכזים הקהילתיים בנתיבות, למיכאל אוחנה רכז הפרויקטים במחלקה ולכל העוסקים במלאכה.