מה שחדש בספורט

משחק ראשון לקבוצת כדורסל בנות מנתיבות!

בחסות פרוייקט ''אתנה''- כשאת עושה ספורט את תמיד מנצחת!


00:00 30.11.-0001 שתף כתבה
ספורט

השנה, נפתחה לראשונה קבוצת כדורסל בנות בבית הספר לכדורסל של מחלקת הספורט, בזכות הצטרפותה של נתיבות לתכנית הלאומית לקידום ספורט נשים - "אתנה". 

 

ביום שלישי האחרון, ה- 05.06, יצאו בנות הקבוצה למשחק הראשון שלהן מול קבוצת "מכבי שדות נגב" שהתקיים בקיבוץ סעד. ההתרגשות הייתה גדולה וקהל ההורים והאוהדים נהנו ממשחק צמוד ומותח בו הפגינו השחקניות מנתיבות רמת כדורסל גבוהה מאד. 

 

אלון משה - מאמן הקבוצה אמר: "כמאמן כדורסל שנים רבות בליגות לבנים בכל המסגרות חוויה גדולה היא עבורי לאמן כדורסל בנות מתחילות וללמדן את חוקי ויסודות המשחק מהשלבים הבסיסיים ביותר. מרגש אותי לראות את ההתקדמות הגדולה של הבנות משבוע לשבוע ומקווה שהפעילות רק תמשיך ותתרחב בעתיד". 

לבנות הייתה חוויה טובה ומעצימה ורובן ככולן יצאו בתחושה של גיבוש, ביטחון וכיף. דריה - אחת המשתתפות מספרת: "היה לי כיף וגם קיבלתי תחושת ביטחון בנוגע למשחקים האחרים, שלא צריך לפחד וגם אם מפסידים אז לא נורא - משתפרים". תהל מוסיפה: "היה משחק מהנה, אומנם לא ניצחנו אך כל אחת נתנה את כל כולה והעיקר הוא שאנחנו מגובשות יחד, שמחות וגאות".  

 

"אתנה" יוצרת הזדמנויות לילדות, נערות ונשים בספורט, באמצעות תכניות ייעודיות במגוון ענפי ספורט, פרויקטים, תכניות בשיתוף רשויות מקומיות ברחבי הארץ ותכניות לקידום מנהיגות נשים בספורט. והכי חשוב - כשאת עושה ספורט את תמיד מנצחת!  

כתבות נוספות לספורט

אירועים לספורט

לכל האירועים