מה שחדש בצעירים

שבוע פתוח במרכז צעירים נתיבות


00:00 18.11.2018 שתף כתבה
צעירים

גם במרכז צעירים נתיבות התקיים מיזם ''שבוע פתוח'' כחלק מהמיזם של המשרד לפיתוח הפרפיריה הנגב והגליל ובשיתוף עיריית נתיבות

במהלך כל השבוע האחרון מרכז הצעירים קושט בצבעוניות וססגוניות מזמינה במיוחד.
לשבוע זה ישנה חשיבות רבה והשפעה על חיי הצעירים בעיר, בזכות מגוון רב של פעילויות המתאימות לכלל האוכלוסיה, נחשפו עוד ועוד צעירים לשירותי המרכז ולצוות העובדים המסור.

השבוע נפתח בהרצאה מצחיקה ומעניינת על ספורט, תקשורת והחיים שבניהם עם הפרשן והעיתונאי המוכר, רון קופמן.
ביום שאחרי, התקיים יריד תעסוקה עם למעלה מ20 מעסיקים ומאות צעירים תושבי נתיבות והסביבה שהגיעו להגיש את מועמדותם  למגוון משרות רלוונטיות, בין המעסיקים היו אלטל, קמ''ג, משטרת ישראל, סודה סטרים ועוד...

גם פעילות התנדבותית התקיימה, יום מעורבות חברתית, שבו לאורך כל היום התנדבו צעירים במוקדים שונים בעיר, בבית החולים הגיראטרי, במועדון מופ''ת בבית הידידות וליווי והפעלת חוגים לילדים בשכונות הותיקות במסגרת פרוייקט ''עושים שכונה''.
לסיום, התקיים ערב חשיפה להשכלה גבוהה, חשיפה לתכניות לימודים מיוחדות של מכללת ספיר המותאם לקהל יעד רחב ומגוון מאוד, הערב פנה לכל מי שחולם אקדמיה וחושש, אמהות הנרתעות משילוב הלימודים עם ההורות, מי שאינו עובר את תנאי הסף לקבלה לאקדמיה, בעלי תואר ראשון המעוניינים בתואר שני עם תעודת מקצוע ועוד…
 

ניתן בהחלט לסכם את השבוע הזה כשבוע מוצלח ופורה במיוחד, מאות צעירים מנתיבות והסביבה נחשפו למרכז הצעירים והכירו את שירותי המרכז.

" היה מאוד מושקע , ממש ברמה גבוהה ,  ניכרה ההשקעה הרבה והחשיבה על כל פרט..'' אמרה לירון  , אחת המשתתפות ביריד , ''...היו המון מעסיקים שונים ומגוונים והצעות ואפשרויות לכלל האוכלוסיה , הגעתי עם מספר עותקים של קורות חיים  וחילקתי את כולם , אני תושבת חוזרת ושמחתי לגלות שיש כאן שירות כזה לתושבים דרך מרכז צעירים, תודה !"


מרכז צעירים נתיבות מהווה תחנה חשובה בחיי הצעירים בעיר במגוון תחומים שכל אחד יכול למצוא בו חיבור.
אם הרגע התשחררתם מהצבא, אם אתם מתלבטים מה ללמוד, אם אתם מעוניינים לקחת חלק בעשייה ובמעורבות חברתית, אולי מחפשים  הכוונה לתעסוקה שתתאים לכם ועוד.. מרכז הצעירים יתן לכם את המענה והשירותים ללא עלות.

 

 

כתבות נוספות לצעירים

אירועים לצעירים

לכל האירועים