מה שחדש בצעירים

ערב מלגות מוצלח לסטודנטים בעיר

מאת רם חכמון


00:00 30.04.2019 שתף כתבה
צעירים

הצלחה אדירה לערב המלגות השנתי בנתיבות של מרכז הצעירים, יותר צעירים בני העיר מקבלים מלגות ויוצאים ללימודים אקדמיים

 100 מצעירי העיר השתתפו וקיבלו את המידע הנדרש כדי להצליח האקדמיה.

ערב חשיפת המלגות השנתי לסטודנטים בני העיר נתיבות התקיים השבוע (ג') בהשתתפות כ-100 סטודנטים בהווה ובעתיד, כאשר נציגי מרכז הצעירים בעיר הציגו בפני הסטודנטים את האפשרויות השונות שיש בפניהם ולאחר מכן נציגים מ-18 גופים שונים סיפרו לסטודנטים על המלגה שהם ממונים עליה.

האירוע בחסות עיריית נתיבות, התקיים במרפסת אגף הצעירים בעיר כשהקונספט מוצג כיריד מלגות פתוח שהתקיים באווירה נעימה. הצעירים הסתובבו בין העמדות וקיבלו מידע עבור המלגה המתאימה לתואר אותו ילמדו בשנה הבאה, ואף קיבלו שי קטן ושקית בד עם מידע כולל בנושא המלגות. כמו כן, במסגרת הערב קיבלו הנוכחים סקירה על כלל הפעילויות והשירותים הנתינים בעיר לצעירים.

על הפקת היריד היו אחראיות רכזת השכלה גבוהה בעיר, ספיר בן חמו, ורכזת חיילים משוחררים, דגה פרדה.

רכזת השכלה גבוהה בעיר, ספיר בן חמו סיכמה את האירוע: ''ההגעה של סטודנטים רבים לערב מלגות שרק הולכת וגדלה משקפת את השינוי הנעשה בעיר. יותר ויותר צעירים בני העיר מוצאים את מקומם באקדמיה. כ-200 סטודנטים חדשים בני העיר נתיבות ילמדו בשנת הלימודים האקדמית הבאה במוסדות האקדמיה השונות, כשבערב הנוכחי ראינו יותר צעירים בני העיר על מגזריו השונים מגיעים ומשתפים פעולה.

מבחינתנו המטרה של אירוע מסוג זה הוא לגרום לכל צעיר החפץ בלימודים אקדמיים לקבל מימון לימודים מלא מה שיאפשר לו להגיע להישגים משמעותיים בלימודים ולאחר מכן בחיים עצמם.

אנו מאחלים הצלחה לסטודנטים החדשים, ואומרים להם שיש להם כתובת לכל בעיותיהם האקדמאיות.

אני רוצה להודות למנהלת אגף צעירים, נעמה אלענקרי, לשותפתי דגה פרדה, רכזת חיילים משוחררים על ארגון היריד, לצוות המסור אבירן גואז ועדן גבאי ולכל נציגי המלגות שהגיעו ותרמו להצלחת האירוע''.

 

 

כתבות נוספות לצעירים