מה שחדש בצעירים

ערב כניסה לאקדמיה במרכז הצעירים בנתיבות


00:00 30.11.-0001 שתף כתבה
צעירים

מרכז הצעירים בנתיבות דואגים לתת את המענה הטוב ביותר עבור הצעירים בעיר ולסייע להם בכל התחומים העומדים בדרכם. כחלק מתכניות המרכז, הצוות  פועל במרץ על מנת להנגיש בצורה הטובה ביותר את תחום ההשכלה הגבוהה ולהגדיל את מספר הצעירים מהעיר באקדמיה, מתוך הבנה שבעזרת לימודים אקדמיים יוכלו הצעירים להבטיח לעצמם עתיד תעסוקתי טוב יותר.

כחלק מתכנית ההכנה ללימודים אקדמאיים, נערך השבוע "ערב כניסה לאקדמיה" לצעירים המתחילים לימודי מכינות ולימודי תואר ראשון בשנה הקרובה , מתוך הבנה כי ישנה חשיבות רבה במתן כלים וטיפים לצעירים לפני כניסתם לאקדמיה.

האירוע הופק בהובלת מרכז צעירים נתיבות ובתמיכת עיריית נתיבות, תוכנית הישגים והמשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל שמאפשרים לתהליכים ייחודיים כאלה להתפתח ולהבנות בעיר.

האירוע נערך ברחבת מרכז הצעירים, בחירת הקונספט נעשתה בקפידה על מנת לתת לצעירים את התוכן המתאים יחד עם אווירה נעימה, טובה ומגבשת. את הסדנה הנחתה אורנה הורוביץ, מנחה המתמחה בנושאים אלו, וחשפה את הצעירים למיומנויות למידה, התנהלות כלכלית נכונה כסטודנטים ועוד.  

לאורך הערב נערך מינגלינג ועם סיום ההרצאה והחזרה למרפסת נוצרו חברויות עם סטודנטים שונים ומגוונים, כל אלו יצרו תחושת משפחתיות שהרימה את המוטיבציה ללמידה.

גיא בן לולו, סטודנט שנה א' להנדסת בניין בסמי שמעון: "מודה למרכז הצעירים ולרכזת ההשכלה הגבוהה על הליווי האישי ורצון לעזור. בזכות הייעוציים למדתי לא להתפשר ולשאוף גבוה ובחרתי בלימודי הנדסה ולא לימודי תעודה. נהנתי מאוד מהערב, וקיבלתי כלים רבים לצאת לדרך.

גיל מארי, עתידה ללמוד חינוך ומתמטיקה בחמדת הדרום: "שמחתי מאוד לקחת חלק בערב המדהים, קיבלתי טיפים רבים לפני היציאה למסע, ואף הכרתי בנות מהעיר שילמדו יחד איתי ונוכל לחלוק נסיעות יחד".

מרכז הצעירים מאמינים ורוצים שהערב יהפוך למסורת, ומעוניינים לתת תמיד מענה ראוי לתושבי העיר.

כתבות נוספות לצעירים