מה שחדש בצעירים

מוקירים את המתנדבים בנתיבות

למעלה מ-300 מתנדבים יקבלו תעודת הוקרה ושי על התנדבותם בתקופת הקורונה בנתיבות


00:00 05.07.2020 שתף כתבה
צעירים

בתקופת הקורונה, מרכז הצעירים, אגף הרווחה ורכז התנדבות עירוני, הובילו את מערך ההתנדבות בשיתוף פעולה מלא עם למעלה מ-300 מתנדבים, נערים, צעירים ומבוגרים שלקחו חלק בהתנדבות העירונית במגוון רחב של מיזמים. החל מחלוקת אוכל למשפחות נזקקות, סיוע בקניות ושיחות טלפון יומיות לבני הגיל השלישי, קניית ציוד רפואי לזקוקים לכך ועוד שורה של מיזמים שממשיכים גם בימים אלו.

עיריית נתיבות, אגף הרווחה ומרכז הצעירים בנתיבות החליטו להוקיר את פועלם של המתנדבים בתקופה מורכבת זו ולהודות להם על עשייתם הרבה לטובת העיר.

בשיתוף פעולה בין הגופים הוחלט להוקיר את המתנדבים בטקסים קטנים בקבוצות של המתנדבים עקב מגבלות הקורונה, כאשר כל מתנדב יקבל תעודת הוקרה ממוסגרת ושי של דיסקונקי בצורת כרטיס אשראי ובו מילות תודה על פועלם.

השבוע החלו הטקסים בקבוצות הקטנות והן עתידות להימשך גם בשבוע הבא.

מנהלת אגף הרווחה בנתיבות, מרים דידי: ''העיר נתיבות התברכה באנשים איכותיים שפועלים ללא לאות לכל אורך השנה בהתנדבות. בתקופת הקורונה תרומתם הרבה של המתנדבים אפשרה לנו לנהל את המערכה שלא ידענו כמותה בזכות ההון האנושי האיכותי של בני ובנות העיר נתיבות. אנו מעניקים לכם שי קטן על תרומה גדולה ורוצים לומר לכם שאתם הפנים היפות של העיר נתיבות''.

מנהלת מרכז צעירים, נעמה אלנקרי: ''תפקידם של המתנדבים בתקופת הקורונה היה חשוב והכרחי. בהובלת העירייה והעומד בראש, ובעזרת שיתוף פעולה פורה בין אגפים רבים, מערך המתנדבים הצליח מעל המשוער.

המתנדבים היו הסיירת של העיר נתיבות וענו על הצרכים הרבים שעלו מהשטח על הצד הטוב ביותר. אני רוצה להודות למתנדבים ולומר להם שלא היינו יכולים להוביל את המערכה הזאת ללא התמסרותם הרבה''.

רכז התנדבות עירוני, יהודה ויצמן: ''העיר נתיבות התברכה במתנדבים רבים ואיכותיים. בין המתנדבים הרבים, פעלו זה לצד זה כלל המגזרים והגילים, כיאה לעיר החסד נתיבות. המתנדבים תרמו מזמנם ועשו את מלאכתם על הצד הטוב ביותר. בשם העיר כולה אנו רוצים להודות לכם ולהוקיר את פועלכם''.  

 

כתבות נוספות לצעירים

אירועים לצעירים

לכל האירועים