מה שחדש בספורט

מחלקת הספורט בנתיבות הולכים על בטוח ומנצחים את הקורונה

מאות משתתפים, עשרות ששלחו תמונה והזוכים שקיבלו ערכת אימון ביתית ויוקרתית – מסכמים את יום ההליכה הבינלאומי בנתיבות בצל מגבלות הקורונה


00:00 30.11.-0001 שתף כתבה
ספורט

סוף השבוע האחרון התקיים יום ההליכה הבינלאומי. בכל שנה, מחלקת הספורט בנתיבות עורכת פעילויות שונות ביום זה במוסדות החינוך בפרט וברחבי העיר בכלל. השנה, עקב מגבלות הקורונה, החליטו לציין את היום באופן שונה וייחודי.

הפעילות החלה בשבוע שקדם יום ההליכה בפרסום שלטים ברחבי העיר וברשתות החברתיות אשר מעודדות פעילות ספורטיבית ביום זה ולאורך כל השנה כולה. תושבי העיר נתבקשו לצאת וללכת, לצלם את עצמם ולשלוח למחלקת הספורט. מבין עשרות התמונות שהתקבלו, התקיימה הגרלה, ו-10 מבין המשתתפים זכו בערכת אימון ביתית ויוקרתית.

השבוע התקיימה ההגרלה בין השולחים תמונותיהם, ואלו הם הזוכים: שני ברבי, דליה מקטובי, יערית עטיה, רנית דוד, אלון משה, שירן זהר, חמי עטר אזולאי, אליה עטיה, מאור אוסמו ושרית טל.

כפי שניתן להבין במחלקת הספורט לא נחים לרגע ומסכמים בהצלחה את יום ההליכה. ''המטרה היא ליצור מעטפת כוללת לתחום הספורט בנתיבות. אנו משקיעים רבות בגיוון התכניות'' מסכם מנהל מחלקת הספורט אבי לוגסי. ''הספורט בעיר נמצאת בתנועה מתמדת ואנו רואים את התוצאות בעיניים. יותר תושבים צורכים את שירותי הספורט ועוברים למתכונת חיים בריאה יותר''.

 

השינוי לטובה והתכניות הרבות במחלקת הספורט תחת ניהולו של אבי לוגסי הינם תוצאה של השקעה רבת שנים, ואליה שותפים אנשים רבים. ''אני רוצה להודות למשרד התרבות והספורט, ולמשרד הבריאות על התקציב והשותפות המלאה בתכנון אירועים, לנתיבים החברה לקהילה ופנאי בעיר, ולמנהלת דפנה סטטר. לרכז הפרויקטים, מיכאל אוחנה, לתכנית הלאומית לקידום ספורט הנשים בישראל, אתנה, ותודה מיוחדת לרכש החדש של מחלקת הספורט, ליאורה זגורי, הרוח החיה של המחלקה, אשר אחראית על רבים מהמיזמים החדשים, שאורח חיים בריא לתושבי נתיבות היא משימת חיים עבורה. זגורי מובילה כמנהלת תכנית 'אפשרי בריא' ומנהלת את מרכז הכושר העירוני.

 

תודה גדולה לראש העירייה, יחיאל זוהר, על התמיכה, המשאבים והאכפתיות בכל העשייה הספורטיביים לרווחת כלל האוכלוסייה בעיר. אחרונים חביבים, אני רוצה להודות להורים היקרים על שיתוף הפעולה ולתושבים הרבים שהצטרפו ליום ההליכה הבינלאומי, מחלקת הספורט לרשותכם תמיד''.

 

 

יום ההליכה העולמי חל מדי שנה בחודש אוקטובר, והינה יוזמה בינלאומית שמטרתה לעודד פעילות גופנית באמצעות הליכה שהיא הספורט השכיח בקרב האוכלוסייה והיא אפשרית לכולם. בישראל יום זה מאורגן על ידי משרדי התרבות והספורט.

4 קבצים מצורפים

כתבות נוספות לספורט

אירועים לספורט

לכל האירועים